O Red Box TV

REDBOXTV to internetowa telewizja sportowa, która prezentuje głównie piłkę nożną zarówno w jej amatorskim jak i profesjonalnym wydaniu.
Redboxtv.pl to pełna relacja z ligowych rozgrywek Piłkarskich Szóstek RED BOX, czyli największych i najlepiej zorganizowanych lig amatorskich w kraju.  W naszych zmaganiach uczestniczy ponad 6000 zawodników, od absolutnych amatorów po byłych reprezentantów Polski. Zespoły grają na sztucznych nawierzchniach na otwartych boiskach i w halach. W sezonie zimowym, wiosennym i jesiennym. To właśnie w redboxtv.pl można zobaczyć relacje z ligowych potyczek w Poznaniu, Gdańsku i Katowicach . Skróty spotkań, bramki, wywiady, prezentacje drużyn, ale także ich sponsorów, kibiców i przyjaciół. Relacje z zakończenia każdego cyklu rozgrywek. W magazynie Liga RED BOX GRA podsumowujemy najważniejsze wydarzenia tygodnia.
W telewizji prezentujemy również relacje z największych turniejów amatorskich w kraju.
Redboxtv.pl jest także partnerem medialnym klubów, które należą do „Rodziny RED BOX” . Na najlepszych wzorują się kluby z niższych  lig, ale z wielkimi ambicjami i dobrą organizacją. Stąd współpraca min. z GKS Dopiewo, grającym w III lidze, która posiada własny kanał telewizyjny stworzony przy współpracy z redboxtv.pl. To jedna z wielu możliwości współpracy z firmą RED BOX i redboxtv.pl
Dzięki nam każdy klub wejdzie na piłkarskie salony medialne, stworzy niezwykłą historię swojej miejscowości, otrzyma kolejną możliwość pozyskiwania sponsorów, kibice będą mogli w każdej chwili zobaczyć poczynania swoich piłkarzy, a co za tym idzie zwiększy się zainteresowanie zespołem. Klubom dostarczamy także materiały do analizy z każdego spotkania, wraz ze skrótem, bramkami i wywiadami. Każdy mecz poprzedzany jest emisją spotów zapowiadających spotkanie. Nasi partnerzy mogą w redboxtv.pl stworzyć własny kanał klubowy. Dzięki temu obejrzy Was cały świat.
Jeśli Twój klub lub Twój sponsor potrzebuje spot reklamowy, materiał promocyjny, z przeznaczeniem na ekrany, telebimy czy LED-y skontaktuj się z redboxtv.pl… i nic więcej już nie musisz robić…
Zadzwoń: tel. 606 97 87 86
Napisz: marketing@redboxsport.pl

 

 

 
 

Kalendarz