Oferta

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych spotów reklamowych, filmów promocyjnych, reklam internetowych, banerów ( i innych formach reklam graficznych także z elementami animacji)

Narzędzia którymi dysponujemy umożliwiają realizację najbardziej wyszukanych projektów przy maksymalnej optymalizacji kosztów.

Dzięki wysokiemu poziomowi używanej technologii ceny potrafimy utrzymać na niskim poziomie.

Unikalną cechą naszej oferty jest możliwość dotarcia do konkretnej grupy odbiorców reklamy. Odwiedza nas kilka tysięcy unikalnych użytkowników, poszukujących informacji sportowych , związanych z e. Są to przede wszystkim osoby aktywnie spędzające swój wolny czas na wolnym powietrzu, mężczyźni wieku 18 – 45 lat, często właściciele firm, pracownicy, podejmujący ważne dla firm decyzje, studenci ( także z zagranicy)

Odpowiednio dobrany target pozwala wierzyć w to, że większość odbiorców reklamy będzie żywo zainteresowana produktem bądź usługą co pozwoli zachować bardzo wysoki poziom konwersji – to jest ilości odbiorców w stosunku do odbiorców, którzy przekształcili się w klienta

Oferujemy różne formy reklamy internetowej w najbardziej widocznych miejscach naszego serwisu. Do dyspozycji: redboxtv.pl ( telewizja internetowa) redboxsport.pl ( sprzęt sportowy), redboxsport.pl/ligi ( strony amatorskich rozgrywek ligowych), reklama na obiektach sportowych ( w tym również do nazwy całych rozgrywek w Poznaniu, Gdańsku i Katowicach)

                                       

 
 

Kalendarz